ДіАнна HOTEL&SPA

  Give Our

  You Think With Us

  Name *
  Email Address *
  Contry *
  Guest book title *
  Your guest book *

  Книга відгуків

  Будемо вдячні, якщо Ви напишете нам про свої враження від відпочинку

  Write in guest book

  Найкращі!

  Найкращий відпочинок та оздоровлення в ЛОК ДіАнна! Із найкращими побажаннями та до зустрічі!!!

  Н.Терлецька

  Україна

  Прекрасно!

  Благодарю весь персонал Дианны за их труд, професионализм, который создает для нас все условия для отдыха и релакса. Особенно, отдельно большое спасибо воспитательнице Оксане, которая так хорошо ладит с детьми - очень важный элемент для отдыха с детьми

  Поляковы, Бевзюк Я.

  Днепр

  Ді Анна найкраща!

  З першої хвилини знайомства і протягом усього часу - щира усмішка, турбота і дбайливе піклування у всьому! Особлива подяка пану Мирону!

  Файні кобіти

  м.Кривий ріг

  Райський куточок

  Висловлюю подяку працівникам Діанни за високий рівень професіоналізму та толерантність. Якщо існує на Землі райський куточок, то це - ДіАнна!

  Литвяк

  Україна

  Ода ДіАнне

  Дианна - сущая легенда. Гостеприимством нас пленила, Нафтусей классной напоила, В спортзал с железом пригласила, В бассейн в халате завела И дичь на ужин подала!

  Н.Бут

  Одесса

  Подяка!

  Величезна подяка за відпочинок. Прекрасно все! І сервіс, і територія, і процедури, і розваги. Дуже професійно дівчатка роблять процедури: і Тетянка, і Марія, Світлана та Юра. Усі надзвичайно приємні та доброзичливі!

  Юлія, Поліна, Олександр

  Україна

  Успіху Вам!

  Дуже дякуємо за чудовий відпочинок та можливість оздоровитись. Всі працівники доброзичливі і готові допомогти: від швейцара Миколи до головного лікаря Олександра!

  Віта

  Вараш